Byłem własnie na treningu, był tam koleś który sporo o nim wiedział.... Zabijcie mnie zapomnialem nazwiska, a nie mam czasu sprawdzac teraz ligi bialoruskiej.... To napastnik 3 druzyny tej ligi, strzelił w sezonie 7 bramek, z tego co sam widziałem jest niezły technicznie, gra obiema nogami, swietnie kiwa, ale zaliczył tez dwie piłki poza boisko treningowe

jak sprawdze to dam opis... Klub to Transmasmah Mogilev i to ten faktycznie.... Aleksandr Gavryushko.... ale zdjęcia nie znalazłem...:( w ramach ciekawostki mogę dodac ze gra w oczojebnych zielonych butach nike...

na kolana mnie nie rzucił, kilka razy ladnie kiwnął obrońce ale to juz pod koniec treningu gdzie testowali jego i pazdana... Gwiazdy z Małeckim na czele poszły się kąpac, a sztab szkoleniowy sprawdzał Pazdana i Alexa wsród takich zawodnikow jak Czekaj, Diaz, Burliga, Cebanu na bramce i kilku jeszcze młodych