Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16981
Stary 09.12.2009, 14:25
Byłem własnie na treningu, był tam koleś który sporo o nim wiedział.... Zabijcie mnie zapomnialem nazwiska, a nie mam czasu sprawdzac teraz ligi bialoruskiej.... To napastnik 3 druzyny tej ligi, strzelił w sezonie 7 bramek, z tego co sam widziałem jest niezły technicznie, gra obiema nogami, swietnie kiwa, ale zaliczył tez dwie piłki poza boisko treningowe jak sprawdze to dam opis... Klub to Transmasmah Mogilev i to ten faktycznie.... Aleksandr Gavryushko.... ale zdjęcia nie znalazłem...:( w ramach ciekawostki mogę dodac ze gra w oczojebnych zielonych butach nike... na kolana mnie nie rzucił, kilka razy ladnie kiwnął obrońce ale to juz pod koniec treningu gdzie testowali jego i pazdana... Gwiazdy z Małeckim na czele poszły się kąpac, a sztab szkoleniowy sprawdzał Pazdana i Alexa wsród takich zawodnikow jak Czekaj, Diaz, Burliga, Cebanu na bramce i kilku jeszcze młodych
Powód: uzupelniam
Ostatnio edytowane przez maci0s : 09.12.2009 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując