Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
1642
09.12.2009, 13:49
Fuks
napisał(a):
Ktoś ostatnio na forum wklejał link do strony koniecpzpn, gdzie napisali ze delegaci z Wisły są"betonem" i nie beda glosowac przeciwko zarządowi PZPN. No to dosc szybka reakcja naszego klubu na oficjalnej
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ch_informacji/
A co mieli napisać? Tak jesteśmy betonem i identyfikujemy się z PZPN? Głosowanie pewnie i tak będzie tajne (o ile w ogóle będzie), bo ostatnio zarząd PZPN przyjął taką uchwałę, więc g**** i tak będziemy wiedzieć kto jak głosował.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 09.12.2009 o godz. 13:53.
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho