Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3709
Stary 09.12.2009, 12:59
Moja żona to najlepiej skwitowała w kontekście że sprzedawane jest to w sklepiku Legii. "Co za wstyd, biała gwiazda na sercu a L gdzieś na genitaliach"

Peroslaw88 napisał(a):Wyświetl post
Ścierek do podłogi mi nie brakuje
Hmmm a którą częścią będziesz ścierał?
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 09.12.2009 o godz. 13:05.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując