co do Moretto to śmieszna sprawa bo przecież tyle Wisła mu zaproponowała, te 130tys ojro rocznie.
Coś tu śmierdzi :( a może Pawełek ma takie chody, że pozbywa się szybko konkurencji?

heh
ale stary nie oszukujmy się to nie jest w ogole kasa ;/ nie chce mi się wierzyć, by o to poszło...
kwa to niech zabiorą od Łobodzińskiego te 50 tys, przynajmniej się na coś przyda...