Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16972
Stary 09.12.2009, 12:57
co do Moretto to śmieszna sprawa bo przecież tyle Wisła mu zaproponowała, te 130tys ojro rocznie.
Coś tu śmierdzi :( a może Pawełek ma takie chody, że pozbywa się szybko konkurencji? heh

ale stary nie oszukujmy się to nie jest w ogole kasa ;/ nie chce mi się wierzyć, by o to poszło...
kwa to niech zabiorą od Łobodzińskiego te 50 tys, przynajmniej się na coś przyda...
Powód: nowe myśli ;)
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 09.12.2009 o godz. 13:02.


Odpowiedz cytując