|
Racja, racja, słuszna uwaga, a najlepsze jest to, że większość tak pisze. Dla mnie Pazdan na testach to dobry ruch, warto sprawdzić, w końcu- bądź co bądź jest wyróżniającym się młodym zawodnikiem w 1 lidze, jest młody i bardzo waleczny. Nie spodoba się- to cóż, wróci do Zabrza i po kłopocie. Ważne, że nasz trener stara się coś działać i sprawdzać.
|