Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2751
Stary 09.12.2009, 12:35
może mi ktoś podać jakąś dobrą taktyke na 2a ostatnie mecze które musze wygrać w LM z Interem i Barceloną w grupie mam jeszcze VfB Stutgart z którym raz 3:1wygrałem raz przegrałem2:1 z Barcą natomiast zremisowałem1:1 u siebie i teraz gram na wyjeździe z Barceloną i mam problem z zestawieniem obrony a na koniec czeka mnie Inter z którym raz przegrałem 4:2 gram Wisłą
Odpowiedz cytując