Wyświetl pojedynczy post
dedi_krk
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16968
Stary 09.12.2009, 12:12
Cytat:
Warto spróbować z Kazimierzem Sidorczukiem , fachowiec z niego musi być skoro z trzecioligowego bramkarza zrobił goalkeeper`a reprezentacji Austrii
Warto, dobra propozycja ale wydaje mi się że Andrzej Dawidziuk byłby lepszy.
Moglibyśmy w końcu konkurować na tej pozycji z Legią gdzie mają fachowca w osobie Dowhania.
Chyba że patent na bramkarzy ma mieć tylko zespół z Łazienkowskiej
Odpowiedz cytując