dedi_krk napisał(a):

Kazimierski wypada ze sztabu a nowy coach pewnie będzie chciał się najpierw przyglądnąć jaki mamy stan posiadania.
Mam tylko nadzieję że nie będzie to jakiś rzemieślnik tylko fachowiec pełną gębą.
|
Warto spróbować z Kazimierzem Sidorczukiem , fachowiec z niego musi być skoro z trzecioligowego bramkarza zrobił goalkeeper`a reprezentacji Austrii
