Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16967
Stary 09.12.2009, 11:23
dedi_krk napisał(a):Wyświetl post
Kazimierski wypada ze sztabu a nowy coach pewnie będzie chciał się najpierw przyglądnąć jaki mamy stan posiadania.

Mam tylko nadzieję że nie będzie to jakiś rzemieślnik tylko fachowiec pełną gębą.
Warto spróbować z Kazimierzem Sidorczukiem , fachowiec z niego musi być skoro z trzecioligowego bramkarza zrobił goalkeeper`a reprezentacji Austrii
Odpowiedz cytując