Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
THEGAME
Junior Member
Od: 01.2003
Offline
#
6025
09.12.2009, 10:40. Kamerki
Wogole z tymi kamerkami to jest naprawde smieszne. Dziennie zagladam. Obraz zmmienia sie nie co pare minut lecz co pare dni.
DON'T HUNT WHAT YOU CAN'T KILL
THEGAME
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do THEGAME
Znajdź inne posty napisane przez THEGAME