Wyświetl pojedynczy post
dedi_krk
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16966
Stary 09.12.2009, 09:52
Cytat:
czyli wygląda na to, że bramkarza już nie potrzebujemy... nagle pozycja Mario stała się tak silna?
Kazimierski wypada ze sztabu a nowy coach pewnie będzie chciał się najpierw przyglądnąć jaki mamy stan posiadania.

Mam tylko nadzieję że nie będzie to jakiś rzemieślnik tylko fachowiec pełną gębą.
Odpowiedz cytując