Cytat:
|
czyli wygląda na to, że bramkarza już nie potrzebujemy... nagle pozycja Mario stała się tak silna?
|
Kazimierski wypada ze sztabu a nowy coach pewnie będzie chciał się najpierw przyglądnąć jaki mamy stan posiadania.
Mam tylko nadzieję że nie będzie to jakiś rzemieślnik tylko fachowiec pełną gębą.