Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 09.12.2009, 09:46
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Jak ma być 2:1 bądź 1:0 - to obyś się nie mylił. Bądźmy realistami. Chyba że po 10 min będzie 2:0 dla nas to może ich powiozą wyżej. Byle nie było 0:0
Eh Kominek, optymista z Ciebie, przecież, jak nasi strzelą 2 bramki w 10 minut, to potem zaczną grać to co zwykle, stracą bramkę (vide Jagiellonia czy Korona) i będą trząść się nam dupy o wynik do 95 minuty
Powód: duża litera przy Jadze
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 09.12.2009 o godz. 09:47.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując