KOMINEK napisał(a):

|
Jak ma być 2:1 bądź 1:0 - to obyś się nie mylił. Bądźmy realistami. Chyba że po 10 min będzie 2:0 dla nas to może ich powiozą wyżej. Byle nie było 0:0
|
Eh Kominek, optymista z Ciebie, przecież, jak nasi strzelą 2 bramki w 10 minut, to potem zaczną grać to co zwykle, stracą bramkę (vide Jagiellonia czy Korona) i będą trząść się nam dupy o wynik do 95 minuty
