|
Panowie, przecież kontuzje, spóźnieone transfery a potem kartki wymusiły, że w obronie podstawowym zawodnikiem jest Jop, a na ławce siedzą młodziaki, których Skorża boi się puścić. Gdybyśmy grali w grupie w pucharach w tym roku, to pewnie bylibyśmy na poziomie Lewskiego czy Debreczyna - czyli 0 pkt.
Przyjście Clebera i Pazdana oraz powrót Kowalskiego nie musi oznaczać odejścia Marcelo - może chodzi o to aby w końcu w zespole było 20 zawodników, którzy mogą wejść na boisko bez spowodowania obniżenia poziomu gry. W przypadku pełnej realizacji tej opcji mamy: Brożka, Głowackiego, Marcelo, Clebera, Kowalskiego, Alvareza, Pazdana - czyli 7 zawodników w obronie o przyzwoitym potencjale, którzy mogą grać na kilku frontach i kontuzje czy kartki nam nie zaszkodzą. Dla mnie oznacza to również pożegnanie z Jopem. A w odwodach pozostaje kilku młodych jak chociażby wypożyczony Kubowicz, który w Pogoni prezentuje się nieźle, czy Burliga, który powinien dostawać większe szanse - nadal uważam, że w meczach z Levadią Burliga na prawej obronie byłby lepszy od Jopa.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|