Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
szark
Member
Od: 02.2008
Offline
#
6022
09.12.2009, 09:36
To jest właśnie polska, dowodów nie mają a już chcą ludziom zęby wybijać, i to swoim braciom po szalu. Wstyd. Pokażcie ****a kulturę, nie jesteście carcovią
szark
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szark
Znajdź inne posty napisane przez szark