Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Chełm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16963
Stary 09.12.2009, 09:29
Ależ pieprzycie, ależ pieprzycie aż się słuchać nie chce!

Cleber odchodził "źle! co oni robią?! najlepszego stopera w lidze sprzedają!", Cleber wraca "jest NAWET dobry, ale wiekowo u niego słabo, wolimy kogoś młodszego z polskiej ligi". Z tym, że Ci młodzi z polskiej ligi to mają 1mecz na 4 dobry, a pieniądze jakich się za nich żąda są niemiarodajne do umiejętności. Zastanówcie się ludzie czego chcecie? Nawet Legia nie ma tak zgorzkniałych kibiców, bo co u nas nie zrobią dobrego w kierunku wzmocnień to źle. Chcieliście szybkich działań - są szybkie działania. Nie wiadomo jakimi umiejętnościami dysponują zawodnicy testowani - po to są na testach. W końcu Klejndinst i Csaplar gdzieś ich wypatrzyli, po coś ta mała siatka skautingu została utworzona.

Zanim coś napiszecie popukajcie się w głowę i pomyślcie (choć wiem, że to trudne). Nikt nie wie, jaka będzie przyszłość klubu, co się stanie jutro, jak będą grać piłkarze, ale Wy zgorzkniali lubicie prowokować czarne scenariusze.
Odpowiedz cytując