Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6020
Stary 09.12.2009, 08:51
W takim razie przepraszam za wcześniejsze cytaty i chwile zwątpienia I życzę Panu dalszej chęci i przede wszystkim sukcesów w walce o ukończenie stadionu i wybudowanie hali Wisły.
Odpowiedz cytując