|
Cleber - gitara, miejmy tylko nadzieje że nie ma tu żadnego haczyka , typu np odejście Marcelo.
Nie spodziewałem się że ujrzę jeszcze Brazylijczyka u nas a tym bardziej się cieszę, bo jest to dla mnie jeden z najlepszych zawodników(i sportowo i mentalnie) jakich mogłem zobaczyć na Reymonta od czasu pojawienia się u nas Bogusława Cupiała.
|