Afgan1906 napisał(a):

|
Nie robiłbym z tego większej afery,choc oczywiście rozmowa wychowawcza się jak najbardziej należy...
|
Tak, tak. Dzisiaj ściemnił i nie pojechał z WISŁĄ jako
jej zawodnik na mecz tylko z kumplami, jutro wystartuje do trenera, że ćwiczenia ch.jowe, taktyka niedobra i w ogóle to on będzie grał po swojemu.