Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4006
Stary 09.12.2009, 01:04
Afgan1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie robiłbym z tego większej afery,choc oczywiście rozmowa wychowawcza się jak najbardziej należy...
Tak, tak. Dzisiaj ściemnił i nie pojechał z WISŁĄ jako jej zawodnik na mecz tylko z kumplami, jutro wystartuje do trenera, że ćwiczenia ch.jowe, taktyka niedobra i w ogóle to on będzie grał po swojemu.
Odpowiedz cytując