Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16956
Stary 09.12.2009, 00:30
Widac ze Skorza postanowil wziasc sie juz teraz na powaznie do nowej rundy bo wie ze to jego ostatnia szansa,czyli najpierw zdobyc Mistrzostwo a potem puchary i grupa albo LE albo LM

Sprawa Clebera -super
mamy wspanialego 100% profesjonaliste ktory uspokoi "zagotowane" glowy Malego albo Brozka ,i jako najstarszy wiekiem da temu zepsolowi troche wiecej spokoju w szatni
o to Skorzy napewno tez chodzi,


Marcelo mam nadzieje ze zostanie,bo teraz mozna by go sprzedac ale lepeij poczekac .a sprzeda sie go pewnie x2 ,wiec po co sie spieszyc.on jest i tak z innej bajki
obrona bedzie zatem niezykle mocna ,ale juz teraz trzeba mylslec o napastniku tak zeby go do pierwszego obozu znalesc
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując