Widac ze Skorza postanowil wziasc sie juz teraz na powaznie do nowej rundy bo wie ze to jego ostatnia szansa,czyli najpierw zdobyc Mistrzostwo a potem puchary i grupa albo LE albo LM
Sprawa Clebera -super
mamy wspanialego 100% profesjonaliste ktory uspokoi "zagotowane" glowy Malego albo Brozka ,i jako najstarszy wiekiem da temu zepsolowi troche wiecej spokoju w szatni
o to Skorzy napewno tez chodzi,
Marcelo mam nadzieje ze zostanie,bo teraz mozna by go sprzedac ale lepeij poczekac .a sprzeda sie go pewnie x2 ,wiec po co sie spieszyc.on jest i tak z innej bajki

obrona bedzie zatem niezykle mocna ,ale juz teraz trzeba mylslec o napastniku tak zeby go do pierwszego obozu znalesc
