Fuks napisał(a):

lol to chyba nie lubisz Milanu 
ja LM dzis tylko stawialem pojedynczo, CSKA i Bordeaux weszło, Wolfsburg nie..
jakies typy na noc?
|
Nooo nie lubie,ostatnio ladnie szlo to trochu te wygrane sie zmniejszyly przez tych dzisiejszych pseudo grajków..No ale tak tez bywa,ze niespodzianki sie zdarzaja
Tak czy siak gratuluje dzis komus,kto trafil LM
Na noc :
Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers typ 2 kurs: 1.29
Los Angeles Clippers - Orlando Magic typ 2 kurs: 1.29
ako 1.66
Ebi co do Bostonu to jedynie z hc -12 sie opłaca,ale czy go pokryja to ciezko powiedziec.