Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5434
Stary 08.12.2009, 23:18
Fuks napisał(a):Wyświetl post
lol to chyba nie lubisz Milanu

ja LM dzis tylko stawialem pojedynczo, CSKA i Bordeaux weszło, Wolfsburg nie..

jakies typy na noc?
Nooo nie lubie,ostatnio ladnie szlo to trochu te wygrane sie zmniejszyly przez tych dzisiejszych pseudo grajków..No ale tak tez bywa,ze niespodzianki sie zdarzaja

Tak czy siak gratuluje dzis komus,kto trafil LM

Na noc :
Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers typ 2 kurs: 1.29
Los Angeles Clippers - Orlando Magic typ 2 kurs: 1.29
ako 1.66

Ebi co do Bostonu to jedynie z hc -12 sie opłaca,ale czy go pokryja to ciezko powiedziec.
Ostatnio edytowane przez maciek777 : 08.12.2009 o godz. 23:38.
Odpowiedz cytując