Uran235 napisał(a):

|
Na N sport przed chwiła mówili, że oprócz Clebera zimą Wisła chce dwóch(!) bocznych obrońców, dwóch skrzydłowych i napastnika. Trochę dziwi brak środkowego pomocnika na liście życzeń, chyba, że Cantoro zostaje.
|
a podali źródło finansowania tego "chcenia"
czy to pobożne życzenia prosto z przekrętu sportowego ?
z krakowskiej tej jutrzejszej: "Cleber jest pierwszym piłkarzem, który podpisał kontrakt z Wisłą. Wkrótce kolejnym może zostać Michał Pazdan. Dla przyszłości wychowanka Hutnika Kraków decydujące będą najbliższe dni. Do czwartku trenował będzie z "Białą Gwiazdą", a po tym okresie decyzję w jego sprawie podejmie Maciej Skorża. Jeśli trener wyda pozytywną opinię, to w poniedziałek działacze Wisły i Górnika Zabrze usiądą do rozmów. Wiele wskazuje na to, że zabrzanie nie podyktują zaporowej ceny. Chcą bowiem "przewietrzyć" swoją szatnię, a jednym z piłkarzy, których chętnie by sprzedali, jest właśnie Pazdan.
Pozyskanie Clebera nie oznacza, że Wisła rezygnuje z powrotu Mateusza Kowalskiego, wypożyczonego do Piasta Gliwice.
- Kowalski już teraz wraca do Wisły - powiedział wczoraj stanowczo Marek Wilczek.
Nie została jeszcze podjęta ostateczna decyzja w sprawie Mauro Cantoro. Argentyńczykowi kończy się wkrótce kontrakt, ale Maciej Skorża ma w najbliższym czasie wydać opinię, czy widzi tego piłkarza nadal w składzie. Jeśli trener powie "tak", to Cantoro otrzyma propozycję nowej umowy, choć na gorszych warunkach niż obecnie."