Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 08.12.2009, 23:10
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie porażka 1:4 z Bayernem na własnym stadionie to jest kompromitacja.
Włoska piłka upada...

Nie żeby mnie to jakoś szczególnie martwiło.
Oglądałem ten mecz i jak pomyślę, że to samo Juve wygrało w weekend z mistrzem Włoch no to faktycznie kiepsko z tą włoską piłką. Aczkolwiek trochę nam do nich jeszcze brakuje Inna sprawa, że Bayernowi wychodziło dzisiaj wszystko i naprawdę fajnie zagrali.
Odpowiedz cytując