Krissu napisał(a):

Jak dla mnie porażka 1:4 z Bayernem na własnym stadionie to jest kompromitacja.
Włoska piłka upada...
Nie żeby mnie to jakoś szczególnie martwiło.
|
Oglądałem ten mecz i jak pomyślę, że to samo Juve wygrało w weekend z mistrzem Włoch no to faktycznie kiepsko z tą włoską piłką. Aczkolwiek trochę nam do nich jeszcze brakuje

Inna sprawa, że Bayernowi wychodziło dzisiaj wszystko i naprawdę fajnie zagrali.