Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1394
Stary 08.12.2009, 22:44
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że chodzi o to, że są tanie?

Ale 80 € to raczej nie za najlepsze miejsca. Podobnie jak za 150 $ za wejście na półfinał konferencji wschodniej (Boston Celtic) - to było miejsce do oglądania meczu z lornetką.

A u nas za marne 250 złotych to ja mogłem nawet łysinkę na głowie Zidana porządnie oglądnąć
Zwróć tylko uwagę, że dla nich przykładowo 80 € to jak dla nas 80 zł
Odpowiedz cytując