flamengista napisał(a):

Rozumiem, że chodzi o to, że są tanie?
Ale 80 € to raczej nie za najlepsze miejsca. Podobnie jak za 150 $ za wejście na półfinał konferencji wschodniej (Boston Celtic) - to było miejsce do oglądania meczu z lornetką.
A u nas za marne 250 złotych to ja mogłem nawet łysinkę na głowie Zidana porządnie oglądnąć
|
Zwróć tylko uwagę, że dla nich przykładowo 80 € to jak dla nas 80 zł
