Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16947
Stary 08.12.2009, 22:42
Ci najlepsi Białorusini z BATE czy z Dinama co by coś wnieśli do gry Wisełki to zazwyczaj do ligi Rosyjskiej idą albo na Ukraine grac , tam znacznie lepiej płacą jak u nas
Odpowiedz cytując