Wyświetl pojedynczy post
peterwislak
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 08.12.2009, 22:27
Smuda odpowiednio ustawi zespół i jeszcze może będzie mieć Traore i skład Zagłębia solidny i wyrównany
Oby Wisełka zagrała dobrze i z ambicja bo będzie ciężko już ostatni mecz z byłym naszym trenerem i świetnym trenerem skończył sie porażką
Odpowiedz cytując