Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3996
Stary 08.12.2009, 22:14
A najlepiej przyczepić każdemu z trenerów mikrofony do kołnierzy i słuchać co mówią do grajków na boisku przy linii bocznych, ławki rezerwowej, współpracowników i z jaką taktyką wyjeżdżają w danym momencie.
I za każdy wulgaryzm przerywać mecz. Czyli tak co parę sekund.
Po jakże fantazyjnej pomysłowości Anglików nie spodziewałbym się takich ruchów.
Niektórzy ich przebijają w zwalczaniu wszystkiego co możliwe i przez co piłka nożna ma jeszcze jakiś sens.
Jeszcze trochę i zaczną nakazywać piłkarzom golić głowy na łyso.
Niedawno o tym bodaj Jerzy "dementuję iż dementowałem jakobym dementował" Jurczyński mówił,
"..długie ma włosy i on chcę zrobić karierę na zachodzie. Niech się stuknie w łeb"
Czy jakoś tak.
Ostatnio edytowane przez element : 08.12.2009 o godz. 22:23.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując