Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6012
Stary 08.12.2009, 22:02
A co to jest za hala w Myślenicach, której otwarcie uświetnili dzisiaj nasi gracze? Coś TF czy zwyczajna myślenicka własność? Jakaś baza wypadowa naszego zespołu czy oni tylko byli gośćmi na otwarciu?

Ciekawe kiedy doczekamy się otwarcia trawiastych boisk treningowych przy Reymonta...
Odpowiedz cytując