Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1387
Stary 08.12.2009, 22:00
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A ja z innej beczki. bilety na Bayern - Juventus kosztowały 80 euro,
Rozumiem, że chodzi o to, że są tanie?

Ale 80 € to raczej nie za najlepsze miejsca. Podobnie jak za 150 $ za wejście na półfinał konferencji wschodniej (Boston Celtic) - to było miejsce do oglądania meczu z lornetką.

A u nas za marne 250 złotych to ja mogłem nawet łysinkę na głowie Zidana porządnie oglądnąć
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując