Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Kao
Member
Od: 07.2008
Offline
#
3992
08.12.2009, 21:20
Żeby Małecki tu na bohatera nie wyrósł. I żeby się za wielu z was nie przejechało, mówiąc o innych zawodnikach. Jest paru takich zawodników, choćby Sobol, co na boisku urwą ci nogę, a poza boiskiem sami by ją zszywali przy piwie czy czym tam.
Kao
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kao
Znajdź inne posty napisane przez Kao