Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3699
Stary 08.12.2009, 21:20
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
śmiejecie się z Filipiaka, a u Was jest przecież Małecki:
http://www.weszlo.com/news/4146
My z Filipiaka? W życiu...Słowo harcerza....
My wylewamy z Kadzińskiego i Rutkowskiego....:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...l?ticaid=193ee

..idże, idże bajoku francowaty... -to po starokrakowsku od mojego dziadka (ban się chyba nie należy)
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując