skttrbrain napisał(a):

My z Filipiaka? W życiu...Słowo harcerza....
My wylewamy z Kadzińskiego i Rutkowskiego....:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...l?ticaid=193ee
..idże, idże bajoku francowaty... -to po starokrakowsku od mojego dziadka (ban się chyba nie należy)