Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Doriath
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
5428
08.12.2009, 21:12
No, mi na razie dwa nie wchodzą... Po jednej brameczce i tysiaczek
Zobaczymy co MU pokaże, jakoś się boję
Pozdrawiam
Jednak trzy
Ale to początek dopiero... ;P
Powód: pomylka ;p
Ostatnio edytowane przez Doriath : 08.12.2009 o godz. 21:14.
Doriath
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Doriath
Znajdź inne posty napisane przez Doriath