marek2a napisał(a):

Pawełek
Alvarez, Marcelo, Jop,Brożek
Łobo ,Jirsak,Cantoro,Kirm
Małecki ,Ćwieląg
z częstą zamianą pozycji Łobo-Ćwieląg, i Kirm -Ćwieląg
wbrew pozorom Łobo w ataku może coś wnieść ,a grać musi na maxa bo to jego ostatnia szansa aby na wiosnę do 18-ki w Wiśle się łapał,bo po powrocie kontuzjowanych(a może ściągną jeszcze ze dwóch grajków z Bałkanów lub Białorusi) o miejsce w podstawowej 11 będzie dwa razy trudniej.
z lawki po 45 Boguski a potem Leszczak.
PS.Na marginesie:Gdybyśmy teraz grali w fazie grupowej(LM lub LE) i mieli teraz ze dwóch,trzech podstawowych graczy mniej,plus kilku przemęczonych sezonem to nasze miejsce w tabeli byłoby gdzieś ok 4 lub 5-tego miejsca.Moim zdaniem w składzie brakuje 4-5 zawodników
|
kolejny wielki kibic, ktory nie zna nawet nazwiska pilkarza swojej druzyny...
co do meczu tu - 2 sezony chyba temu tez gralismy w ostatniej zimowej kolejce z Zaglebiem i mielismy spore problemy. sklad? byle nie wystawic Cwielonga, mysle, ze poradzi sobie juz Boguski od pierwszych minut, a Piotrek? robi szum zwykle wtedy, gdy wchodzi z lawki
