flamengista napisał(a):

Mnie u Małego raczej denerwuje kozaczenie do kolegów z drużyny.
|
Jest Cleber to zaraz uciszy gówniarza. Odnośnie kolegów.
A to co robi Małecki to nic innego jak trash talking, w NBA jest to normalne. W każdym zawodowym sporcie, to tylko u nas się robi z igły widły. Tak jak falmengista napisał, co mówi Messi do Chrostiano, pomyśleliście kiedyś?