Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12855
Stary 08.12.2009, 21:07
zna ktos jakąś stronkę przez którą umieszczę zdjecie na serwerze w formacie JPEG tylko żeby nie wymagała rejestracji bo nie chce mi się w to bawić
Odpowiedz cytując