Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
trial
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Tarnów
Offline
#
1379
08.12.2009, 21:07
I już 1:1, ciekawe czy przy straconej bramce Żewłakow też miał udział. No też z chęcią bym w TV jakiś meczyk oglądnął, bo stream to jednak nie na mój internet.
trial
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do trial
Znajdź inne posty napisane przez trial