Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
16940
08.12.2009, 21:06
Białoruś to dobry kierunek, napewno zawodnicy nie będą żadali kosmicznych pieniędzy a poziomem nie odstają ai nawet niektórzy przewyrzszają. Napewno pracują a przykład miełem jak widziałem dawniej białoruskich hokeistów na treningach - ostra jazda.
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo