Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.12.2009, 21:04
Pawełek
Alvarez, Marcelo, Jop,Brożek
Łobo ,Jirsak,Cantoro,Kirm
Małecki ,Ćwieląg
z częstą zamianą pozycji Łobo-Ćwieląg, i Kirm -Ćwieląg
wbrew pozorom Łobo w ataku może coś wnieść ,a grać musi na maxa bo to jego ostatnia szansa aby na wiosnę do 18-ki w Wiśle się łapał,bo po powrocie kontuzjowanych(a może ściągną jeszcze ze dwóch grajków z Bałkanów lub Białorusi) o miejsce w podstawowej 11 będzie dwa razy trudniej.
z lawki po 45 Boguski a potem Leszczak.
PS.Na marginesie:Gdybyśmy teraz grali w fazie grupowej(LM lub LE) i mieli teraz ze dwóch,trzech podstawowych graczy mniej,plus kilku przemęczonych sezonem to nasze miejsce w tabeli byłoby gdzieś ok 4 lub 5-tego miejsca.Moim zdaniem w składzie brakuje 4-5 zawodników
Odpowiedz cytując