|
Jedna zmiana odkąd Skorżą został managerem rzuca się oczy.
Chodzi o szybkie kompletowanie składu.
Jeszcze się runda nie skończyła a my już kolejnego piłkarza testujemy. Jednego już podpisaliśmy.
Może wreszcie zapowiedzi, że na pierwszy obóz będziemy mieli skład kompletny się sprawdzą. I bardzo dobrze by było, bo można by się w spokoju przygotowywać do sezonu.
|