Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16939
Stary 08.12.2009, 20:48
Jedna zmiana odkąd Skorżą został managerem rzuca się oczy.
Chodzi o szybkie kompletowanie składu.
Jeszcze się runda nie skończyła a my już kolejnego piłkarza testujemy. Jednego już podpisaliśmy.
Może wreszcie zapowiedzi, że na pierwszy obóz będziemy mieli skład kompletny się sprawdzą. I bardzo dobrze by było, bo można by się w spokoju przygotowywać do sezonu.
Odpowiedz cytując