matti220 napisał(a):

jesli to jest prawda no to ŁAŁ...
co do Clebera to jest to super wiadomosc, to jest czlowiek z charyzmą i takich nam potrzeba... nie sprawdzi sie plkarsko? nie przedluzy sie z nim kontraktu.. podobnie wielu myslalo o Jopie... wiele koles w sumie nie zawalil, gra bo ktos musi.