bondTSW napisał(a):

ostatnio na YT widziałem, jak podczas wymiany spojrzeń jeden drugiemu buziaka dał...
a co do tematu to typy z weszło.com muszą mieć radochę jak czytają ten temat, że udało im się wywołać znów burzliwą dyskusję nt. Małego... gorsze wyzwiska każdy sam słyszał jak i używał..różnie bywa.
To powiedzcie, co gorsze?.. że Patryk komuś pocisnął.. czy jak tam któryś z Ruchu w meczu z Lechem mógł nogę urwać S. Garncarczykowi? Wyzwiska nie bolą...
|
I się skończyło nokautem przed rozpoczęciem walki, co jest dowodem że lepiej nazwać kogoś pedałem niż kogoś robić ciotę całując go.Nawet i w dupę.