Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3991
Stary 08.12.2009, 20:23
bondTSW napisał(a):Wyświetl post
ostatnio na YT widziałem, jak podczas wymiany spojrzeń jeden drugiemu buziaka dał...

a co do tematu to typy z weszło.com muszą mieć radochę jak czytają ten temat, że udało im się wywołać znów burzliwą dyskusję nt. Małego... gorsze wyzwiska każdy sam słyszał jak i używał..różnie bywa.
To powiedzcie, co gorsze?.. że Patryk komuś pocisnął.. czy jak tam któryś z Ruchu w meczu z Lechem mógł nogę urwać S. Garncarczykowi? Wyzwiska nie bolą...
I się skończyło nokautem przed rozpoczęciem walki, co jest dowodem że lepiej nazwać kogoś pedałem niż kogoś robić ciotę całując go.Nawet i w dupę.
Odpowiedz cytując