Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline
#
12854
08.12.2009, 20:14
Szukam noclegu w Pradze - hotel 3 lub 4 gwiazdkowy, niedaleko od centrum, do 125złotych za noc za pokój 2-osobowy. Orientuje się ktoś może czy jest takie coś do znalezienia w ogóle? Może ktoś był i może coś polecić?
Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków
Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji!
miba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miba
Odwiedź stronę domową użytkownika miba!
Znajdź inne posty napisane przez miba