piter116 napisał(a):

|
W jaki sposób ściągacie pliki z wrzuty? Jaką metodą bym tego nie robił, cały czas włącza mi się okienko Quick time'a z wyłączną możliwością odsłuchania utworu...
|
markokrk napisał(a):

jezeli masz Quick time'a to nawet z zrzuty nie sciągniesz. jedynym wyjsciem z tej sytuacji jest odinstalowanie

przynajmniej ja tak zrobilem i teraz jest wszystko ok
