Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12853
Stary 08.12.2009, 20:05
piter116 napisał(a):Wyświetl post
W jaki sposób ściągacie pliki z wrzuty? Jaką metodą bym tego nie robił, cały czas włącza mi się okienko Quick time'a z wyłączną możliwością odsłuchania utworu...
markokrk napisał(a):Wyświetl post
www.zrzuta.eu
jezeli masz Quick time'a to nawet z zrzuty nie sciągniesz. jedynym wyjsciem z tej sytuacji jest odinstalowanie przynajmniej ja tak zrobilem i teraz jest wszystko ok
Odpowiedz cytując