Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12851
Stary 08.12.2009, 19:53
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Wogole jakie proponujecie na początek?
Gdzie?
Po ile?
Jakie?

Skateshop na Floriańskiej po 17 zł 400 ml.Co do tego jakie to Ci sie pomogę bo nie jestem jakimś ekspertem
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując