|
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: z 1-go piętra
Offline
|
|
piter116 napisał(a): 
|
W jaki sposób ściągacie pliki z wrzuty? Jaką metodą bym tego nie robił, cały czas włącza mi się okienko Quick time'a z wyłączną możliwością odsłuchania utworu...
|
www.zrzuta.eu
|
|