Wyświetl pojedynczy post
markokrk
Senior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: z 1-go piętra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12847
Stary 08.12.2009, 19:47
piter116 napisał(a):Wyświetl post
W jaki sposób ściągacie pliki z wrzuty? Jaką metodą bym tego nie robił, cały czas włącza mi się okienko Quick time'a z wyłączną możliwością odsłuchania utworu...
www.zrzuta.eu
Odpowiedz cytując