Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12846
Stary 08.12.2009, 19:45
W jaki sposób ściągacie pliki z wrzuty? Jaką metodą bym tego nie robił, cały czas włącza mi się okienko Quick time'a z wyłączną możliwością odsłuchania utworu...
Odpowiedz cytując