|
Szkoda ,że tej "charakterności" w meczu z Pasami nie pokazał.Trochę to śmieszne ,że mówi w ten sposób do gościa który w Reprezentacji Polski zagrał więcej od niego.Wiadomo ,że weszlo szuka sensacji ,ale takimi głupawymi tekstami Małecki powoduje "najeżdżanie" na Wisłę z różnych stron.
|