Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3970
Stary 08.12.2009, 18:35
Każdy z nas wie jaki jest Patryk nie wiem czemu doszukujecie się jakieś sensacji.

Mam pytanie czy grał ktos z was kiedys w piłke na podorku czy gdzie kol wiek ? Wiem ze byc możne zly przykład bo w przypadku Patryka mówimy o piłce seniorskiej ale na podwórku takie sytuacje były normalne, jak dla mnie .

Włosi co chwile prowokują wyzywają się, jak oglądałem ostanie mecze to nawet sie biją, także zluzujcie.
Odpowiedz cytując