Każdy z nas wie jaki jest Patryk nie wiem czemu doszukujecie się jakieś sensacji.
Mam pytanie czy grał ktos z was kiedys w piłke na podorku czy gdzie kol wiek ? Wiem ze byc możne zly przykład bo w przypadku Patryka mówimy o piłce seniorskiej ale na podwórku takie sytuacje były normalne, jak dla mnie

.
Włosi co chwile prowokują wyzywają się, jak oglądałem ostanie mecze to nawet sie biją, także zluzujcie.