Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3693
Stary 08.12.2009, 18:33
matti220 napisał(a):Wyświetl post
nie wiedzialem gdzie to umiescic :
http://transfermarkt.de/de/spieler/4...ungsdaten.html
trzy lata temu gość rozegrał w Legii runde (13m./3br.) i na Legię był za słaby... teraz chcą go Stuttgart , Schalke ,Shakhtar ... Gratulacje dla Legii (z Beto chyba nie będzie tak samo .....? hehe)
Głupoty wypisujesz. Z Eltona był kawał piłkarza, to było widać od początku. Start miał wyśmienity, strzelał gole na zawołanie. Od razu się wkomponował w skład, był widoczny w każdym meczu.

Wyleciał, bo został złapany za jazdę po pijaku. A Legia już miała jednego Giuliano, a potem bodaj Yahaję, więc pijaków mają powyżej uszu.

Rozstali się z nim wyłącznie z powodów dyscyplinarnych, pokazując wyraźnie że na takie zachowanie nie ma w Legii miejsca. Prawidłowo.

BTW: 17 goli w II lidze brazylijskiej to nie jest jakiś wybitny rezultat.

I trzeba uważać z brazylijskimi piłkarzami z tamtejszej ligi. Oglądam właśnie fetę mistrzowską Flamengo. Imperador Adriano tłusty jak Iwański w najgorszym momencie swojej kariery. A to król strzelców tamtejszej ekstraklasy z 19 golami na koncie.

Jedni się potrafią dopasować do poziomu europejskiego, inni nie. I co gorsza nie ma sensownego klucza. Marcelo się dopasował, Edson nie - a w lidze brazylijskiej wymiatał. Renato Augusto był gwiazdą, po pierwszej udanej rundzie w Bayer Leverkusen zgasł. Jego rówieśnik Pato, uważany za podobny talent zachwyca w Milanie...
Ostatnio edytowane przez flamengista : 08.12.2009 o godz. 18:38.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując