Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16925
Stary 08.12.2009, 17:43
Edo napisał(a):Wyświetl post
Widze, że niektórzy już sprzedają Marcelo, panowie odstawcie FM-a !
Witamy Clebi, przy Tobie wychowamy na pewno kilku dobrych piłkarzy, którzy na pewno będą mieli lepiej poukładane w głowie niż niektórzy obecni gwiazdorzy.
Przecież to oczywiste że Marcelo w zimie odejdzie,pozostaje tylko kwestia miejsca i kwoty (i niech Yopa weźmie).
Odpowiedz cytując