Edo napisał(a):

Widze, że niektórzy już sprzedają Marcelo, panowie odstawcie FM-a !
Witamy Clebi, przy Tobie wychowamy na pewno kilku dobrych piłkarzy, którzy na pewno będą mieli lepiej poukładane w głowie niż niektórzy obecni gwiazdorzy.
|
Przecież to oczywiste że Marcelo w zimie odejdzie,pozostaje tylko kwestia miejsca i kwoty (i niech Yopa weźmie

).