Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6011
Stary 08.12.2009, 17:39
Fuks napisał(a):Wyświetl post
nie chcialbym sie mieszac w tą parodie z kontami na forach Wisły i Cracovii, ale raczej jestem w stanie uwierzyc ze to tylko udana prowokacja - wlasciwie to tylko dlatego, ze nie wyobrazam sobie jak nieprawdopodobnie głupi musiałby byc ktos kto zrobiłby cos takiego (czyli to co zarzuca sie w tej chwili darkowi olszówce).

Pytanie brzmi skad w ogole ta informacja ze to jedna i ta sama osoba?

edit: no własnie, kot wyjasnil chyba wszystko. W internecie naprawde wiele mozna, wiec trzeba jednak na wszystko patrzec z rezerwą
niejaki delgado puścił taka informacje wczoraj, a wlasciwie dzis w nocy.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując