wiele zostało napisane w tym temacie odnośnie powrtou Clebera. Jednak jedna kwestia nie została poruszona otóż Cleber grając w Tereku występował głównie jako defensywny pomocnik. W obliczu odejścia Cantoro myślę, że jak będziemy grać dwoma defensywnymi pomocnikami to właśnie Cleber i Sobol będą stanowić tą parę a Diaz będzie rywalizował z Piorem Brożkiem lub z Kirmem o lewą stronę. Oczywiście jeśli w pełnej dyspozycji nie będzie któryś z naszych środkowych obrońców Cleber będzie przesuwany do tyłu.
Swoją drogą dzięki temu posunięciu dodatkowo mamy rywalizację na lewej obronie pomiędzy Brożkiem i Diazem.
Imponującą przedstawiała by się środek defensywy Sobol-Cleber; Głowa-Marcelo
pzdr,